KOCHANI!!! ODWIEDZAJĄCY I KUPUJĄCY 🙂

BARDZO PROSIMY O PRZECZYTANIE INFORMACJI PONIŻEJ!!!

ROCK-FILES TWORZĄ DWIE BARDZO ZABIEGANE OSOBY. MAMY PEŁNIĘ SEZONU WYJAZDOWEGO, CO NIESTETY WIĄŻE SIĘ Z TYM, ŻE JESTEŚMY NIEUSTANNIE POZA DOMEM I W SZALE ZAŁATWIANIA MILIONÓW SPRAW FIRMOWYCH. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ NIESTETY PRZEZ TO CIERPI, POJAWIAJĄ SIĘ OPÓŹNIENIA. BARDZO NAD TYM UBOLEWAMY, ALE NIE MAMY NA RAZIE MOŻLIWOŚCI, ŻEBY TO ZMIENIĆ. BARDZO PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ. WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ ZREALIZOWANE I DOTRĄ DO WAS. JEŻELI ZALEŻY CI NA SZYBKIEJ WYSYŁCE, BO URODZINY, ROCZNICA, ŚLUB, ROZWÓD ITP. NAPISZ DO NAS PRZED ZAMÓWIENIEM I UPEWNIJ SIĘ, ŻE ZDĄŻYMY Z JEGO REALIZACJĄ.

STRONĘ I STANY MAGAZYNOWE AKTUALIZUJEMY RAZ NA DWA TYGODNIE. MOŻE SIĘ ZDARZYĆ, ŻE CZEGOŚ NIE BĘDZIE. PRZEPRASZAMY, ALE CZĘŚCIEJ SIĘ NIE DA, NIE JESTEŚMY TEŻ W STANIE PODZIELIĆ MAGAZYNU, BO CZASAMI MAMY DWIE IMPREZY W WEEKEND I PO PROSTU ZA MAŁO TOWARU, ŻEBY JEGO CZĘŚĆ JESZCZE ODKŁADAĆ. NIE, NIE MOŻEMY ZROBIĆ GO WIĘCEJ, MOŻE ZA JAKIŚ CZAS TO SIĘ ZMIENI. 

NASZE UBRANIA SZYJEMY „SAMI” (CZYLI DZIELNE KRAWCOWE WALCZĄ NA KILKU FRONTACH) A TO OZNACZA, ŻE NA NIEKTÓRE Z NICH TRZEBA CZEKAĆ, CZASAMI DŁUGO. OGRANICZA NAS MOC PRZEROBOWA I CHĘCI DO PRACY INNYCH LUDZI.

JEŻELI CHCESZ, ABY ZAKUPIONE PRZEZ CIEBIE UBRANIA ZOSTAŁY WYSŁANE PACZKOMATEM, BARDZO PROSIMY WYBIERZ WYSYŁKĘ „PACZKOMATY INPOST”, A NASTĘPNIE WPISZ KOD WYBRANEGO PACZKOMATU W POLU „UWAGI” W FORMULARZU ZAMÓWIENIA.

PRACUJEMY NAD WŁĄCZENIEM OPCJI AUTOMATYCZNEGO WYBORU PACZKOMATU BEZPOŚREDNIO NA NASZEJ STRONIE.

BARDZO SIĘ STARAMY, ŻEBY WSZYSTKO FUNKCJONOWAŁO JAK NAJLEPIEJ, ALE WIELE CZYNNIKÓW WPŁYWA NA NASZĄ PRACĘ. 

POZDRAWIAMY I OBIECUJEMY, ŻE JUŻ NIEDŁUGO WSZYSTKO BĘDZIE LEPIEJ I SZYBCIEJ 🙂

MICHAŁ I KARINA

Wyświetlanie 1–20 z 78 wyników

X